התקנת ציפוי חלונות כהים לרכב בישראל מותרת, אך היא כפופה לתקנות 356 ו-27 ה'. מהי רמת הכהות המותרת, מהם היתרונות והחסרונות של חלונות כהים, ואיך לבחור בעל מקצוע להתקנה?

קרא עוד  

כאשר חלון הרכב מתנפץ בזמן תאונה, או חס ושלום אבן גדולה בזמן נסיעה ציפוי המיגון יכול להגן על היושבים בתוך הרכב מפני רסיסים ושברי זכוכית שיכולים להתנפץ לכל כיוון. ציפוי המיגון מקשה על הזכוכית להישבר ומונע מהרסיסים להתפשט בתוך הרכב, בכך הציפוי מגן מפחית את הסיכון לפציעות ומגביר את הבטיחות של הנוסעים.

קרא עוד  

הציפוי שלנו תוכנן במיוחד כדי להגן על המכונית שלך מפני שריטות ולשמור על המראה החדש שלה במשך שנים רבות. עם הציפוי שלנו, תוכלו להחנות את הרכב שלכם בראש שקט בידיעה שכל שריטה תיעלם כמו קסם. אנו מבינים את החשיבות של שמירה על ערך הרכב שלך, ולכן פיתחנו מוצר שלא רק מגן על המכונית שלך מפני שריטות, אלא גם שומר על המראה המושלם שלו

קרא עוד  

בעידן המודרני, בו אנו נתקלים בתנאי אקלים קשים בימי הקיץ החמים בארצינו, התחושה של נסיעה ברכב בחום היא חוויה לא תמיד נעימה. עם כך גובר החיפוש לפתרונות שיעזרו לנו לצמצם את עומס החום ברכב. ציפוי חלונות כהים לרכב הינו פיתרון קל ויעיל...

קרא עוד  

אין צורך להתפשר על איכות בשביל מחיר. אנו מציעים מחירים אטרקטיביים במיוחד, החל מ-100 ש"ח לציפוי חלון. בכך, אנו מבטיחים לך לא רק את השירות הטוב ביותר, אלא גם חווית לקוח שתשאיר אותך מרוצה.

קרא עוד  

ציפוי החלונות ברכב, הידוע גם בשם ציפוי זכוכית, לא רק נראה נהדר, אלא גם מספק יתרונות רבים לך, לנוסעים אחרים ברכב ולרכב שלך עצמו.

קרא עוד