בלוג

מרפסת היא חלל חשוב בבית או בבניין. היא משמשת לנו להירגע, לנוח, לארח או סתם ליהנות מהטבע. אך לעתים, אנו מעוניינים בשמירה על פרטיות במרפסת שלנו. ציפוי חלונות למרפסות הוא פתרון יעיל, פרקטי ומרשים ליצירת פרטיות במרחבים מגוונים.

קרא עוד  

התקנת ציפוי חלונות כהים לרכב בישראל מותרת, אך היא כפופה לתקנות 356 ו-27 ה'. מהי רמת הכהות המותרת, מהם היתרונות והחסרונות של חלונות כהים, ואיך לבחור בעל מקצוע להתקנה?

קרא עוד  

כמעט כל מי שבוחר לעשות הצללת חלונות כהים בעצמו מתחרט על כך שלקח על עצמו את המשימה ולא בחר במומחה. הבחירה במתקין מומחה יכולה להועיל לכם בקבלת תוצאות איכותיות ועמידות לאורך שנים.

קרא עוד  

כאשר חלון הרכב מתנפץ בזמן תאונה, או חס ושלום אבן גדולה בזמן נסיעה ציפוי המיגון יכול להגן על היושבים בתוך הרכב מפני רסיסים ושברי זכוכית שיכולים להתנפץ לכל כיוון. ציפוי המיגון מקשה על הזכוכית להישבר ומונע מהרסיסים להתפשט בתוך הרכב, בכך הציפוי מגן מפחית את הסיכון לפציעות ומגביר את הבטיחות של הנוסעים.

קרא עוד  

הציפוי שלנו תוכנן במיוחד כדי להגן על המכונית שלך מפני שריטות ולשמור על המראה החדש שלה במשך שנים רבות. עם הציפוי שלנו, תוכלו להחנות את הרכב שלכם בראש שקט בידיעה שכל שריטה תיעלם כמו קסם. אנו מבינים את החשיבות של שמירה על ערך הרכב שלך, ולכן פיתחנו מוצר שלא רק מגן על המכונית שלך מפני שריטות, אלא גם שומר על המראה המושלם שלו

קרא עוד  

בעידן של שימור אנרגיה ועיצוב ידידותי לסביבה, ציפוי חלונות כהים הופך לפתרון חשוב ויעיל לבעיות הקשורות לחום ותאורה במבנים. מהמבט הפרקטי לעיצוב האסתטי, יישומו של ציפוי חלונות כהים מציע שלל יתרונות.

קרא עוד  

חברת מרוול ציפויים מציעה פתרונות דקורטיביים יצירתיים ומותאמים אישית. אם יש לכם משרד, קליניקה או חלל גדול עם הרבה חלונות ותרצו ליצור פרטיות ולהעניק נגיעה אסתטית לחלל, ציפוי חלונות דקורטיבי הוא הפתרון האידיאלי.

קרא עוד  

בעידן המודרני, בו אנו נתקלים בתנאי אקלים קשים בימי הקיץ החמים בארצינו, התחושה של נסיעה ברכב בחום היא חוויה לא תמיד נעימה. עם כך גובר החיפוש לפתרונות שיעזרו לנו לצמצם את עומס החום ברכב. ציפוי חלונות כהים לרכב הינו פיתרון קל ויעיל...

קרא עוד  

אין צורך להתפשר על איכות בשביל מחיר. אנו מציעים מחירים אטרקטיביים במיוחד, החל מ-100 ש"ח לציפוי חלון. בכך, אנו מבטיחים לך לא רק את השירות הטוב ביותר, אלא גם חווית לקוח שתשאיר אותך מרוצה.

קרא עוד  

ציפוי החלונות ברכב, הידוע גם בשם ציפוי זכוכית, לא רק נראה נהדר, אלא גם מספק יתרונות רבים לך, לנוסעים אחרים ברכב ולרכב שלך עצמו.

קרא עוד  
  • מחוז המרכז, ישראל